parallax background

O mnie

Nazywam się Rafał Trembla, tytuł magistra fizjoterapii zdobyłem na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach.

G abinet fizjoterapii R-medica założyłem aby móc nieść pomoc przez wysokiej klasy terapię pacjentom, którzy cierpią z powodu różnorodnych dolegliwości bólowych i funkcjonalnych. Jestem czynnym zawodowo fizjoterapeutą od ponad siedmiu lat, przez cały ten czas szkoląc się i pracując w dużym centrum fizjoterapii.

Zdrowie dla nas wszystkich jest wartością nadrzędną, musimy więc o nie zadbać w odpowiedni sposób. W swojej codziennej praktyce kieruję się zasadą, że lepiej zapobiegać niż leczyć, ale kiedy dolegliwości już wystąpią należy możliwie szybko wdrożyć odpowiednie działania do ich zniwelowania.

W gabinecie R-medica specjalizuję się w terapii manualnej, fizjoterapii funkcjonalnej oraz szeroko pojętej terapii powięziowej. Korzystając z najnowszej wiedzy z dziedziny fizjoterapii, potwierdzonej licznymi kursami, staram się proponować wyłącznie terapię indywidualną, gdzie nie ma miejsca na kompromis i rozproszenie.

Znaczną część moich pacjentów stanowią ludzie czynnie uprawiający sport na różnych stopniach zaawansowania. Nie brakuje oczywiście osób nie związanych ze sportem, które pragną funkcjonować bez bólu i dyskomfortu.

 

Moją główną specjalizacją jest fizjoterapia ortopedyczna i sportowa, ale także terapia przeciwbólowa.

 

Na swoim koncie mam współpracę z zawodowymi sportowcami na poziomie mistrzowskim, są to m.in. siatkarki, piłkarze, zawodnicy squasha, kierowcy motocyklowi enduro, snowboardziści i narciarze alpejscy, a także wielu innych.